UNESCO ogłosiło JUDO najlepszym sportem dla dzieci i młodzieży od 4-21 lat. Judo ma ogromny wpływ na rozwój wszystkich psychomotorycznych możliwości (np. perspektywy przestrzennej lokalizacji, oburęczności , lateralizacji, rzucania, ciągnięcia, pchania, czołganie się, skoków, spadania, wspólnej i niezależnej koordynacji od obu rąk i stóp). 

UNESCO uznało także że judo to najbardziej kompletny sport promujący wartości przyjaźni, szacunku i wysiłku w dążeniu do celu. Judo rozwija również relacje z innymi ludźmi za pomocą wspólnych gier i współzawodnictwa podczas walki.

Już dziś zapraszamy na DARMOWE treningi dla dzieci w wieku 7-13 lat, które poprowadzą trenerzy Mariusz Groński, Maciej Nędzyk oraz Józef Rainczuk.

Zajęcia odbywają się 5-9 oraz 26-30 sierpnia od godziny 17:30 oraz 19-22 sierpnia od godziny 18:00. W pierwszym i ostatnim tygodniu sierpnia zajęcia prowadzone są przez trenerów Mariusza Grońskiego oraz Macieja Nędzyka, w przedostatnim tygodniu zajęcia prowadzone są przez trenera Józefa Rainczuka.

Filmik z zajęć dla dzieci: http://www.youtube.com/watch?v=r0P1UE8FJKc&feature=youtu.be

Zapisy pod numerem telefonu: 663-386-541