Poznański Klub Sportowy Olimpia zaprasza najmłodszych Poznaniaków na VI edycję bezpłatnych zajęć z judo w ramach akcji „FERIE ZIMOWE Z JUDO.”

Podczas ferii zimowych  Poznański Klub Sportowy Olimpia Poznań przygotował dla dzieci, które w najbliższe wakacje chciałyby postawić  swoje pierwsze kroki na macie –  BEZPŁATNE WAKACYJNE zajęcia z JUDO.

Treningi przeznaczone będą dla dzieci i młodzieży szkolnej od 7 roku życia.

Nasze wakacyjne warsztaty to alternatywa dla dzieci  i młodzieży dla spędzania ferii zimowych przed ekranem telewizora lub komputera. – mówi trener Mariusz Groński prowadzący warsztaty – Treningi judo to nie tylko nauka technik judo, ale głównie ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtujące jednocześnie siłę, szybkość, wytrzymałość, gibkość i koordynację ruchową. Dziecko uczy się także współzawodnictwa oraz szacunku dla trenera i partnera.  W tym roku odbędzie się już szósta edycja  „ wakacji z judo ” w naszym klubie i muszę przyznać, że wiele dzieci i młodzieży pozostaje z nami na dłużej kontynuując przygodę w ramach naszego klubu. Serdecznie zapraszam.”

Warsztaty odbędą się w  Szkole Podstawowej przy ul. JANICKIEGO 22 ( 100m od skrzyżowania ulic Dąbrowskiego i Żeromskiego w kier. miasta, wejście od ul. Dąbrowskiego) w dniach 25.01.2016r., 27.01.2016r.  i 29.01.2016r godz. 17.30 – 19.00.

Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu: Janusz Radtke 603-585-500 lub Mariusz Groński  tel: 601-554-914.