Prośba o wsparcie,

do rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych PKS „OLIMPIA” oraz przyjaciół naszego klubu.

Od momentu ogłoszenia w naszym kraju pandemii spowodowanej wirusem nałożono zakaz prowadzenia wszystkich zajęć sportowych, w wyniku czego nasze obiekty zostały zamknięte, a treningi zawieszone „do odwołania”.

Niestety nasz Klub jest zobowiązany do opłacenia wynajętych sal, mimo nie prowadzenia zajęć judo.

Zdajemy sobie sprawę, że i u Was sytuacja materialna mogła ulec pogorszeniu, dlatego zawieszamy comiesięczne opłaty za treningi.

Nasz wspólny Klub znalazł się w trudnej sytuacji finansowej, ponieważ właśnie z pieniędzy od Was drodzy rodzice i przyjaciele klubu, utrzymywaliśmy swoje obiekty i kadrę szkoleniową.

Mamy jednak nadzieję, że wspólnie chcielibyśmy by PKS Olimpia rozwijał się tak jak do tej pory, że Wam również zależny na wspólnych treningach, by nasze dzieci były zdrowie i sprawne, mogły uczyć się sportowej rywalizacji na zawodach oraz obozach sportowych.

W związku z powyższym zwracamy się do Was drodzy rodzice i przyjaciele o wsparcie nas dobrowolną wpłatą w wysokości 50zł. Jeśli możecie i chcielibyście wesprzeć nas większą kwotą, będziemy naprawdę bardzo wdzięczni. Każda wpłata będzie dla nas bardzo cenna.

Liczymy, że dzięki Waszemu wsparciu razem przetrwamy ten trudny czas i niebawem spotkamy się na naszych matach.

Uprzejmie prosimy o wpłatę na konto 09 1160 2202 0000 0002 0904 2820

Zarząd