W dniach 14-26.08.2017r. 36 zawodniczek i zawodników Sekcji Judo uczestniczyło w zgrupowaniu sportowym w ośrodku wczasowym Mierzeja w Dąbkowicach. Zajęcia sportowe odbywały się w trzech grupach wiekowych pod opieką 3 trenerów i 2 opiekunów. W trakcie zgrupowania część zawodniczek i zawodników zdała egzamin na stopnie kyu, tym samym podnosząc swoje umiejętności techniczne w judo.

W tym samym czasie w Ośrodku Mierzeja także przebywały na swoich zgrupowaniach kluby UKS Dwunastka z Leszna i Gwardii Koszalin. Do dyspozycji trenujących były salka z matą, namiot wyposażony w matę, siłownia oraz boiska do gier. W trakcie zgrupowania zostały zorganizowane wspólne treningi – randorii. W randorii, także uczestniczyli zawodnicy Klubu Spartakus Lublin, którzy przebywali na zgrupowaniu w Mielnie.

Wolne chwile uczestnicy zgrupowania spędzali grając w bilard, siatkówkę i piłkę nożną oraz na plaży. Także do dyspozycji uczestników zgrupowania była dyskoteka.

Dzięki inicjatywie pana Tomasza Barudina, każdy uczestnik otrzymał koszulkę klubową, który zasponsorował ich zakup. Także, w tym roku zawodnicy nowe dresy klubowe, które zostały ufundowane przez właściciela Grand Roylal Hotel.