Szanowni Państwo, jeśli jeszcze nie zdecydowaliście komu przekazać 1% z podatku zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego wybitnego judoki i wspaniałego człowieka PRZEMYSŁAWA DYCZKOWSKIEGO, który od wielu lat walczy z ciężką nieuleczalną chorobą.

Z góry dziękujemy

Trenerzy, Zarząd, Działacze i Judocy z  PKS OLIMPIA.

 

Przemysław Dyczkowski był zawodnikiem judo Olimpii w latach 1975- 1985. Zaliczał się do czołowych zawodników kraju w swojej kategorii wagowej. Do najważniejszych osiągnięć sportowych należą: Wicemistrzostwo Europy w Berlinie w 1977r. , Wicemistrzostwo Polski w Seniorach w 1978r.

Przez dłuższy czas przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie zachorował, a następnie przyjechał do Polski. Choroba jest nie dokładnie rozpoznana, prawdopodobnie jest to stwardnienie rozsiane. Pan Przemysław wymaga stałej opieki, nie porusza się samodzielnie. Potrzebna jest pomoc finansowa na leki i rehabilitacje.

Poniżej zamieszczamy list, który otrzymaliśmy od siostry Pana Przemysława:

„Witam koleżanki i koledzy.

W tym miesiącu mój brat został członkiem fundacji SEDEKA, która pomaga osobom niepełnosprawnym.

Chciałabym zachęcić Was do przyłączenia się do akcji by pomóc mojemu Bratu w zgromadzeniu środków na refundację kosztów leczenia, rehabilitacji, zakupu sprzętu medycznego.

Pomóżcie Przemowi w jego bohaterskiej walce z chorobą.

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU

W formularzu PIT wpisz:

KRS 0000338389

W rubryce Informacje uzupełniające cel szczególny podaj:

10200-Grupa OPP- Przemysław Dyczkowski

Szanowni Darczyńcy, proszę o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.

Dla osób pragnących wesprzeć Przema podaję konto bankowe:

35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 Bank City Handlowy

z dopiskiem:

10200-Grupa OPP- Przemysław Dyczkowski

Dziękuję

Iwona Jankowska (siostra Przemysława Dyczkowskiego).”