W dniach 8-9 czerwca 2013  judocy z Wielkopolski po raz kolejny wzięli udział w Tuzla Cup w Berlinie. W turnieju na 6 matach zmierzyło się ponad 500 judoków z Niemiec, Czech, Rumunii, Holandii, Danii, Francji i Polski w kat. młodzików, juniorów mł. i seniorów. Najlepsi judocy zostali uhonorowani  medalami oraz pamiątkowymi dyplomami.

Barwy PKS OLIMPIA reprezentowali: między inn. Weronika Nędzyk, Kinga Kostera, Piotr Radzewski (kat. dzieci), Jakub Panek oraz  Krzysztof  Panek 81kg (kat. seniorzy).

Jakub Panek trzy pierwsze walki wygrał w bardzo dobrym stylu, zdobywając maksymalną ilość punktów czyli  po 10 (ipon) w każdej walce. Uległ jedynie w finale Grzegorzowi Fiutce zdobywając srebrny medal!

Nasze dzieci czyli Kinga KosteraWeronika Nędzyk oraz Piotrek Radzewski, zmierzyli swoje siły na macie z młodzikami i juniorami młodszymi z innych państw, a mimo to otarli się o brązowy medal i zajęli Vm. Pokonać przeciwnika nie było łatwo, ponieważ podczas zawodów najmłodszych panowały jeszcze zasady z zeszłego roku.

Krzysztof Panek w pierwszej walce został pokonany przez Grzegorza Fiutkę i ostatecznie zajął wysokie VIIm.

Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!