Poznański Klub Sportowy Olimpia zatrudnia trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie i własne osiągnięcia w judo:

JANUSZ RADTKE  – absolwent AWF Poznań, trener judo pierwszej klasy, zatrudniony w klubie od 1976r. Zastępca Prezesa.

MARIUSZ GROŃSKI  – absolwent Politechniki Poznańskiej, instruktor judo pierwszej klasy, wychowanek klubu, zatrudniony od 1985r. Aktualnie szkoli grupę młodzików. Członek Zarządu klubu.

MICHAŁ POKRYWKA  –  absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, wychowanek klubu, medalista Mistrzostw Europy Juniorów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Aktualnie odpowiedzialny jest za szkolenie kadry klubu.

MACIEJ NĘDZYK  -  wychowanek klubu (wielokrotny reprezentant klubu w zawodach krajowych i zagranicznych),  odpowiedzialny za treningi grupy kategorii sportowej Dzieci. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej klubu.

JOANNA BUCZEL  - absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika z resocjalizacją (od pięciu lat pracująca z dziećmi zagrożonymi społecznie), wychowanka klubu, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kategorii Młodzież, Wicemistrzyni Polski w kategorii Juniorzy, medalistka Międzynarodowego Turnieju we Francji – srebro i brąz.

DARIUSZ LIBERSKI – instruktor judo, organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych oraz rekreację judo dla dorosłych.

AGNIESZKA KULECZKA – wychowanka klubu,  wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych.

KAROLINA ANDRUSZKIEWICZ – wychowanka klubu, absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych.