Poznański Klub Sportowy OLIMPIA zaprasza na darmowe JESIENNE warsztaty KARATE dla dzieci 4-7 lat i ich rodziców już od 6 września 2013!

Warsztaty karate w PKS OLIMPIA to wspaniała forma wspólnego spędzania czasu rodzica z dzieckiem już od 4 roku życia. Zabawa na macie jest bardzo ciekawą alternatywą dla spędzania czasu przed telewizorem lub monitorem komputera. Jest to także okazja dla rodzica który po pracy może w ciekawy sposób aktywnie spędzić czas na naszej macie.

Wrześniowe DARMOWE warsztaty dla dzieci rozpoczynają się już 6 września 2013r. o godz.16.30 w dojo PKS OLIMPIA na Grunwaldzie przy ul. Taborowej 1. Będzie to cykl darmowych zajęć w każdy piątek września.

„Proponowane zajęcia mają na celu rozwój koordynacji ruchowej, ogólnej sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości oraz zwinności, ale przede wszystkim wyuczenie pewnych określonych zachowań w sytuacji zagrożenia i przybliżenie dzieciom sztuki walki jaką jest karate” mówi sensei karate Tomasz Koperek prowadzący zajęcia z dziećmi w OLIMPIA Poznań.

Ilość miejsc ograniczona dlatego klub prosi o telefoniczny zapis przed zajęciami: Tel: 604-515-705.