W dniach 5-8 sierpnia oraz 26-30 sierpnia w hali PKS Olimpia od godziny 20:00 przeprowadzane są DARMOWE ZAJĘCIA z Wing Tsun dla osób powyżej 16-tego roku życia.

Wing Tsun jest systemem samoobrony w najbardziej efektywnej i spójnej formie. Twoje siła fizyczna lub wrodzone zdolności nie muszą być decydującym czynnikiem w sytuacji zagrożenia. Młodzi ludzie oraz słabi fizycznie są zawsze pierwszymi celami napastników. Jednakże, KAŻDY może zyskać pewność siebie i taki poziom sprawności, by zwiększyć swoją możliwość obrony w sytuacji zagrożenia.

Trening Wing Tsun nauczy Cię jak skierować siłę napastnika przeciwko niemu samemu. Innymi słowy ‘pożyczasz’  energię atakującego, ‘ładujesz’ własne ciało i bez wysiłku przekierowujesz energię z powrotem do źródła. System Wing Tsun jest jednym z niewielu systemów samoobrony, który przygotowuje Cię do walki we wszystkich dystansach. Skrócenie  dystansu w połączeniu z techniką oraz szybkością, zmusza atakującego do przejścia w defensywę. Zamiast wycofywać się, student Wing Tsun podąża za napastnikiem, uniemożliwiając wyprowadzenie następnych ataków. Twoje ciało jest „bronią”, której nauczymy Cię używać!

W nowym roku szkolnym 2013/2014 PKS Olimpia zaprasza wszystkich miłośników sztuk walk Dalekiego Wschodu na Wing Tsun.

http://www.dragoswingtsun.pl/

Pokaz umiejętności: http://www.youtube.com/watch?v=9Lb01MAEnTs&feature=youtu.be

Zapisy pod numerem telefonu: 663-386-541