W okresie ferii zimowych część zawodników i zawodniczek Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia  Poznań uczestniczy w dniach od 16 do 24 stycznia w zgrupowaniu sportowym w Brennej w  sympatycznym pensjonacie „Krokus”. W zgrupowaniu także Uczestniczą zawodnicy UKS Dwunastka  Leszno.

Uczestnicy zgrupowania mają do dyspozycji salkę do prowadzenia zajęć sportowych judo, basen,  saunę, w pobliskiej szkole salę gimnastyczną oraz stok narciarski.

Trenerami prowadzącymi  zgrupowanie są Mariusz Groński, Maciej Nędzyk i Mateusz Leśniak.                                                                                  Uczestnicy zgrupowania dzięki staraniu rodziców pana Krzysztofa Kubackiego i Tomasza Barudnina  otrzymali bluzy i czapki,                  za które bardzo dziękujemy.

Jednoczenie informujemy, że zajęcia w okresie ferii dla grup Joanny Buczel, Mariusza Grońskiego i Macieja Nędzyka (Lokalizacja ul. Janickiego 22 – Zespół Szkół nr 106) odbywają się w dniach od 18-22.01. w godzinach 17.30 do 19.00 a w dniach od 25-29.01. zgodnie z harmonogramem:

– grupa trener Joanny Buczel – wtorek i czwartek godzina17.45-18.30.

– grupa trenerów Mariusz Grońskiego i Macieja Nędzyka – poniedziałek, środa, piątek godzina 17.30-19.00, wtorek i czwartek godzina 18.30.-20.00.

Wszystkich chętnych do uprawiania judo zapraszamy do udziały w treningach w wyżej wymienionych terminach.