W ramach akcji prowadzonej przez klub każdy może rozpocząć naukę tej japońskiej sztuki, a dopiero po 2  próbnych nieodpłatnych zajęciach podjąć decyzję czy chce kontynuować naukę na naszych matach.

Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów zgodnie z przedstawionym harmonogramem we wskazanych lokalizacjach.

Zapisy u trenerów prowadzących zajęcia.

Poznański Kub Sportowy OLIMPIA zaprasza na zajęcia sportowe judo w następujących lokalizacjach:

I     Lokalizacja Bonin

Szkoła Podstawowa nr 27, – Os. Winiary 2

Trener prowadzący: Tomasz Liberski, tel. 667-358-645

Grupa: Dzieci 7 lat i starsi

Dni: wtorek i czwartek – godzina 17.30-19.00

II   Lokalizacja ul. Szamarzewskiego 89

Budynek Dydaktyczny UAM – Sala Judo

Trenerka prowadząca: Agnieszka Kuleczka, tel. 508 310 436

Grupa: Dzieci 3-4 lat wtorek, czwartek – godzina 16.30-17.10,

Grupa: dzieci 5-7 lat wtorek, czwartek – godzina 17.10-18.00

Grupa: dzieci +8 lat wtorek godzina 18.00-19.00, czwartek 17.00-18.00

Trener prowadzący: Grzegorz Fiutka tel. 697 717 077

Grupa: Dzieci 6-7 lat poniedziałek, środa – godzina 16.30-17.15

Grupa: dzieci  +7 lat poniedziałek, środa – godzina 17.00-18.30

Trener prowadzący: Dariusz Liberski, tel. 697-637-250

Grupa Młodzik (2008-2007) + nabór dzieci i młodzieży +2007

Dni: poniedziałek 16.30-18.00, środa 17.00-18.30, piątek 17.30-19.30

Grupa rekreacyjna (dorośli)

Dni: poniedziałek 20-21.30, środa 21.00-22.00, piątek 19.30-21.00

Trenerzy prowadzący: Michał Pokrywka, Maciej Nędzyk, Mariusz Groński – tel. 601-288-351

Grupa startowa/zawansowana :młodzik, junior młodszy, junior, senior

Dni: wtorek 18.00-20.00, piątek 17.30-19.30

Wspólne treningi sala judo UAM ul. Szamarzewskiego 89

Dla wszystkich grup dzieci +7 lat,  sobota – 10.00 – 12.00 (od 1.100.2022)

Grupa zaawansowana,  sobota 10.00-12.00

III Lokalizacja SP 106 ul. Janickiego 22

Trener prowadząc: Mariusz Groński – tel. 601-288-351, Maciej Nędzyk

– Grupa dzieci : 5-6 lat

Dni: wtorek, czwartek – godzina 17.00-17.45

– Grupa dzieci +7 lat i starsi oraz  młodzież

Dni: poniedziałek, środa, piątek – godzina 17.00-18.15

– Grupa zaawansowana/startowa

Dni: poniedziałek, czwartek – godzina 18.00-20.00