W dniach 8 i 9 października odbyły się w Opolu Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików, w których wzięła udział młodzież z rocznika 2002 i 2003.  Organizatorem mistrzostw był Polski Związek Judo, Towarzystwo Sportowe Gwardia Opole oraz Urząd Miasta w Opolu. Zawody odbyły się w hali sportowej Towarzystwa Sportowego Gwardia. W turnieju uczestniczyły 142 zawodniczki i 343 zawodników z klubów sportowych z całej Polski.

W Mistrzostwach Polski wzięła udział trójka przedstawicieli Poznańskiego Klubu Sportowego OLIMPIA:

- Mateusz Kuleczka (-46kg), który niestety odpadł w walkach eliminacyjnych,

- Klaudia Wenzel (-52kg), która doszła do ćwierćfinału jak burza, w którym niestety poległa ze zdobywczynią pierwszego miejsca. W repasażu wygrała wszystkie walki przez ippon i wywalczyła dla siebie szansę na brązowy medal. W ostatnim pojedynku naszej reprezentantce zabrakło trochę szczęścia i niestety brązowy krążek zawisł na szyi przeciwniczki. W rezultacie Klaudia zajęła V miejsce z bilansem walk 4 wygrane 2 przegrane,

- Aleksandra Wenzel (-44kg), która bez większych problemów dotarła do finału w swojej kategorii, wygrywając wszystkie swoje pojedynki przed czasem. Niestety, w finale bardzo niewiele zabrakło, żeby młodziutka Ola (najmłodszy rocznik młodziczki!) stanęła na najwyższym stopniu podium. Na początku walki przeciwniczka naszej reprezentantki wykonała technikę, którą sędziowie ocenili na wazari. Pomimo ogromnego wysiłku jaki Ola włożyła, żeby nadgonić wynik, zawodniczka PKS Olimpia stanęła na drugim stopniu podium. Podsumowując, Aleksandra zdobyła SREBRNY medal Mistrzostw Polski z bilansem walk 4 wygranych i 1 porażka.

Naszym zawodnikom gratulujemy znakomitych wyników i życzymy powodzenia na następnych zawodach :)

Obecnie trenerami całej trójki są Mariusz Groński i Maciej Nędzyk.