W kwietniu nasi zawodnicy bardzo pozytywnie nas zaskoczyli!

Najpierw Jakub  Panek (81kg)  UAM/PKS OLIMPIA/ zdobył brązowy medal wAkademickich Mistrzostwach Polski. W dniach 19 -20.04.2013 w Białymstoku w hali Akademickiego Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41 obyły się Akademickie Mistrzostwa w Judo.  W turnieju wystartowało 237 judoków i judoczek z 40 uczelni z 19 miast.

http://epoznan.pl/sport-news-40203-Panek_wywalczyl_braz_AMP_w_judo

Następnie Anna Walkowiak z PKS OLIMPIA wywalczyła srebro Pucharu Polski w judo w Suchym Lesie. W sobotę 27 kwietnia 2013 w Hali Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie, (ul. Szkolna 20) odbył się wielki turniej – Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. Tym razem o medale walczyło ponad 500 juniorek i juniorów młodszych, czyli chłopców i dziewcząt z roczników 1996 -1999. Zawody zostały rozegrane na 5 matach.

„To wspaniałe uczucie, kiedy pot wylany na treningu owocuje medalem na Pucharze Polski.” mówi srebrna medalistka Anna Walkowiak.
„Całe środowisko PKS OLIMPIA jest niezmiernie zadowolone z takiego wyniku. Ania jest utalentowaną i co bardzo ważne pracowitą zawodniczką” dodaje trener judoczki Józef Rainczuk.

http://www.lepszypoznan.pl/2013/04/28/pucharu-polski-w-judo-srebro-w-poznaniu.html

 http://epoznan.pl/sport-news-40320-Walkowiak_na_podium_Pucharu_Polski

Wczoraj po raz kolejny Jakub Panek z PKS OLIMPIA wywalczył VIIm Pucharu Polski w judo w Luboniu. W niedzielę 28 kwietnia 2013 odbył się wielki turniej – Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Judo. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Akademia Judo w Poznaniu oraz Polski Związek Judo. Tym razem o medale walczyło prawie 180 seniorek i seniorów (z rocznika 1995 i starszych).

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Udział w zawodach dofinansowało Miasto Poznań w ramach programu Młodzieżowe Centrum Sportu – Judo