Poznański Klub Sportowy Olimpia zatrudnia trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie i własne osiągnięcia w judo:

JANUSZ RADTKE  – absolwent AWF Poznań, trener judo pierwszej klasy, zatrudniony w klubie od 1976r.

MARIUSZ GROŃSKI  – absolwent Politechniki Poznańskiej, instruktor judo pierwszej klasy, wychowanek klubu, zatrudniony od 1985r. prowadzi szkolenie kadry klubu i dzieci

MICHAŁ POKRYWKA  –  absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, wychowanek klubu, medalista Mistrzostw Europy Juniorów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów. Aktualnie odpowiedzialny jest za szkolenie kadry klubu

MACIEJ NĘDZYK  -  wychowanek klubu (wielokrotny reprezentant klubu w zawodach krajowych i zagranicznych),  odpowiedzialny za treningi grupy kategorii sportowej młodzik i dzieci.

DARIUSZ LIBERSKI – instruktor judo, organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych oraz rekreację judo dla dorosłych.

AGNIESZKA KULECZKA – wychowanka klubu,  wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów, organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych.

GRZEGORZ FIUTKA – instruktor judo, wychowanek klubu UKS Dwunastka Leszno,  organizuje i prowadzi nabór i selekcję dzieci młodszych.