DLACZEGO LUBICIE NASZE TRENINGI?

Natalia (lat 4,5):

„…Bo jest bieganie i fikołki. Lubię trenera bo jest spokojny. Chciałabym przychodzić dużo… ”

Tata Natali:

„…Można spożytkować energię dziecka, której jest często  bardzo dużo, podczas  treningu. Poza tym ogólnorozwojówka pozwala się dziecku lepiej rozwinąć. Z naszego przedszkola na treningi chodzi 3 dzieci…”

Fryderyk (lat 5):

„…Bo jest fajnie, można biegać albo się w coś innego bawić np. w berka…”

Ignacy (lat 4):

„…Fikołki potrafię robić, tu się nauczyłem. Chwytów nowych też…”

Mama Fryderyka i Ignacego:

„ …Naprawdę warto, dzieci bardzo lubią zajęcia, jak idą na judo to całe przedszkole wie, że idą na trening. Jest tu fajna praca w grupie i nauka dyscypliny, trener ma bardzo dobre podejście do dzieci…”.

Małgosia (lat 9):

„…Bo rozciągnę się i są fajne ćwiczenia. Jak się uda to przychodzę trzy razy w tygodniu. Nauczyłam się robić mostek i różne chwyty judo. Dzieci powinny ćwiczyć, bo jest fajnie… ”.

Tata Małgosi:

„ Na treningu jest dużo ćwiczeń ogólnorozwojowych, które rozwijają sprawność dzieci i to, czego teraz się nauczą, procentuje w przyszłości także w innych sportach. Dziecko będzie odporne na jakiekolwiek urazy, łatwiej  będzie sobie radziło w szkole, na wf-e i w życiu…

Kiedyś leżałem na kanapie przed TV, a teraz wożę córkę na trening ”

Tata Macka (lat 5,5):

„… Każda forma ruchu jest dla dziecka dobra. Piłka nożna jest komercyjna. Sam kiedyś trenowałem karate . Niech syn się z kolegami trochę pomocuje i zobaczy jak to jest…

Warto zapisać już przedszkolaka, judo to świetny rozwój dla dziecka…”

Tata Uli:

„… W dzisiejszych czasach dzieci mają niedostatek zabaw ruchowych i zajęć sportowych, dlatego  trzeba im dostarczać ruch dodatkowo. Warto zainteresować  sportem dziecko już w przedszkolu. Córka jest szczęśliwa gdy może współzawodniczyć z innymi w grupie. Dziecko jest bardziej sprawne, a to może przydać się w przyszłości. Wolę jechać z Ulką na trening judo niż pokazać jej bajkę w TV….”

Ula lat (4,5):

„…Lubię skakanie na jednej nodze, fikołki, zabawę w wilki i owce (w berka) oraz skakanie się na wielkie materace … ”